Elektronický zabezpečovací systém pre rodinný dom

vlamac2

Väčšinou ide o organizované skupiny, ktoré si už pri výstavbe zmapujú, či je objekt zabezpečený proti krádeži.

vlamac3

Dočasne neobývané priestory lákajú...

vlamac1

POZOR! Nie všetky bezpečnostné sú naozaj bezpečnostné

Šetrili ste si niekoľko rokov na Váš vysnívaný dom, je teda pochopiteľné, že chcete mať istotu jeho ochrany pred zlodejmi a vandalmi, ktorí sa radi vkrádajú do domov.


Moderné bytové alarmy predstavujú pomocníka, ktorý pomôže spoľahlivo ochrániť Váš majetok.

Drôtový alebo bezdrôtový systém? Viac sa dočítate na www.unisep.eu .

Zabezpečeniu rodinného domu ako jedného z najčastejších záujmov kriminálnych živlov venujeme zvláštnu pozornosť. Už základné zabezpečenie podstatne obmedzí „vybielenie“ celého domu. 

Trestná činnosť spojená s vykrádaním domov nebýva náhodná. Väčšinou ide o organizované skupiny, ktoré si už pri výstavbe zmapujú, či je objekt zabezpečený proti krádeži. 

Veľmi často dávajú popis vnútorného vybavenia aj remeselníci pracujúci v dome pri výstavbe, alebo rekonštrukcii. Či už úmyselne, alebo prehnanou zhovorčivosťou napr. v krčme porozprávajú „publiku“, že práve osadili plynový kotol a nádherné vodovodné batérie na tom novom dome čo práve dokončujú. Veľmi často sa stáva, že do pár dní po osadení príslušenstva toto „zmení majiteľa“. 

Z našich skúseností vyplýva, že ak počas montáže vnútorného vybavenia objektu už je alarm namontovaný, hoc aj ako provizórne zabezpečovacie zariadenie (detektory na prístupových a dôležitých miestach, externá siréna a iné potrebné komponenty EZS) k vniknutiu spravidla nedochádza. A ak sa tak predsa len stalo, zmizli len nepriskrutkované veci, teda to čao sa dalo hneď zobrať do ruky a zmiznúť.

UNISEP ponúka kanadské systémy PARADOX. Táto pôvodne malá firma sústredená na vývoj a výrobu detektorov sa veľmi rýchlo premenila na dynamickú spoločnosť so silnou vývojovou a výrobnou základňou, ktorá ponúka široký sortiment systému a prvkov pre moderné elektronické zabezpečenie. V  ich ponuke nájdeme napr. aj systémy Digiplex a  Digiplex EVO, ktoré poskytujú ten najvyšší stupeň ochrany pre banky, objekty s vysokým stupňom zabezpečenia vojenských a vládnych miest, luxusné obytné domy a akéhokoľvek miesta, kde je maximálna bezpečnosť zásadná.

Ekonomickou alternatívou je…

Zabezpečovací systém od ELDES UAB, čo je skúsená spoločnosť v oblasti elektronického priemyslu so sídlom v Litve.
Špecializuje sa na bezpečnostné produkty so silným dôrazom na výskum a vývoj. To poskytuje pre zákazníkov nízke ceny a inovatívne technológie. Litva je štát vo východnej Európe. Rovnako ako Slovensko je členom EU od roku 2004. Hlavné mesto Litvy je Vilnius, kde sídli aj firma ELDES.