Vstupný videosystém

Domový elektrický “video vrátnik” prispieva k zvýšeniu bezpečnosti pri kontrole prístupu do objektu. Videovrátnik veľmi úspešne napomáha odhaliť možné nebezpečie pri podvodných návštevách nie len u osamelých ľudí. Pomocou vstupného videosystému vidíte kto sa k vám chce dostať na návštevu a ak napríklad tvrdí, že je z elektrární, ale visačku nemá, potom ho nevpustíte. V kritickom prípade zavoláte políciu skôr ako sa k vám dostane.

 

Videotelefón je súprava, ktorá má monitor umiestnený v interiéri budovy (byt, dom, kancelária, atd.). Zabezpečuje obojsmernú zvukovú a jednosmernú (od vstupu k vám) vizuálnu  komunikáciu so vstupným panelom umiestneným pred vstupom do budovy.

Ak mt320cniekto zazvoní okamžite sa zobrazí na monitore. Pokiaľ nestlačíte komunikačné tlačidlo prichádzajúci nevie či ste doma. To je výhoda, ak sa nemáte chuť baviť s otravnými dílermi Winksac5b
Vizuálna kontrola prichádzajúcej osoby mnohonásobne zvyšuje osobnú bezpečnosť, najmä v nočných hodinách vďaka vlastnému osvetleniu kamery.

Vstupná jednotka je v ANTIVANDAL vyhotovení.

Zariadenie sa dá kúpiť za dobrú cenu v našom internetovom obchode. eShop
Je to súprava v ktorej máte všetko potrebné na inštaláciu, ktorú si môžete urobiť aj sami, alebo zavoláte nás.
zavolajunisep

 

 

Tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.