UNISEP  alarm Zahorska Bystrica Úvodná stránka - UNISEP
4. decembra 2017

Úvodná stránka

Firma je na trhu v oblasti zabezpe─Źovac├şch syst├ęmov u┼ż od roku 1990. Pon├║kame cel├║ ┼ík├ílu ochrany os├┤b a majetku, kde v oblasti zabezpe─Źovac├şch zariaden├ş, rob├şme in┼ítal├ície a servis elektrickej zabezpe─Źovacej signaliz├ície (EZS). Popla┼ín├Żch syst├ęmov naru┼íenia (PSN) v minulosti.
─Äalej in┼ítalujeme syst├ęmy priemyselnej telev├şzie a uzavret├Żch telev├şznych okruhov (CCTV). Zariadenie CCTV nav├Ązuje na klasick├║ ochranu objektu (zariadenia EZS), skvalit┼łuje ju a dop─║┼ła.
Od roku 2003 sme ├║spe┼íne roz┼í├şrili svoje p├┤sobenie na syst├ęmy pre sledovanie pr├şstupu (ACCESS) a doch├ídzky os├┤b do r├┤znych priestorov na b├íze identifika─Źn├Żch ─Źipov, bezkontaktn├Żch kariet a pr├şstupov├Żch k├│dov, s vyhodnocovan├şm na PC s mo┼żnos┼ąou prepojenia na mzdov├Ż syst├ęm.
V roku 2006 za─Źal plati┼ą nov├Ż z├íkon o s├║kromnej bezpe─Źnosti ─Ź.473/2005 Z.z., ktor├Ż podmie┼łuje v├Żkon tejto slu┼żby z├şskan├şm licencie ÔÇťtechnickej slu┼żbyÔÇŁ. Na┼ía firma samozrejme t├║to licenciu vlastn├ş. ─îo je spolu s vy┼íe 26. ro─Źnou praxou dobr├Ż predpoklad pre z├şskanie si Va┼íej d├┤very.
Od in┼ítal├ície EZS je len kr├┤─Źik ku klasick├Żm elektroin┼ítal├íci├ím. T├║to medzeru v na┼íej ponuke za─Ź├şname vyp─║┼ła┼ą od roku 2016.