UNISEP  alarm Zahorska Bystrica ST207S - GPS SOS tla─Źidlo ties┼łov├ęho volania - UNISEP

ST207S – GPS SOS tla─Źidlo ties┼łov├ęho volania

IMG_20160707_075100Mnoho seniorov chce ┼żi┼ą a ┼żije osamotene. To prin├í┼ía so sebou ur─Źit├ę riziko. ─îasto sme svedkami toho, ┼że sa osamote ┼żij├║ci ─żudia nach├ídzaj├║ vo v├í┼żnom stave. Prib├║da po─Źet prepadnut├Żch vo vlastnom byte ─Źi dome.┬á GPS SOS tla─Źidlo zni┼żuje┬áriziko neskoro privolanej pomoci na minimum, prin├í┼ía nez├ívislos┼ą a umo┼ż┼łuje na─Ćalej nie len zotrva┼ą vo svojom prirodzenom dom├ícom prostred├ş, ale chodi┼ą aj na vych├ídzky. V─Ćaka dvom technol├│gi├ím, GSM (SIM bez pau┼í├ílneho poplatku ) a GPS┬á bude ma┼ą rodina v┼żdy inform├íciu o tom, kde sa nach├ídza ich rodinn├Ż pr├şslu┼ín├şk. M├┤┼że sa s n├şm kedyko─żvek kontaktova┼ą┬á (tla─Źidlo obsahuje hlasit├║ hovorov├║ s├║pravu typu handsfree). Zariadenie obsahuje tla─Źidlo SOS, ktor├ę postupne obvol├íva tri ulo┼żen├ę ─Ź├şsla. Prv├ęho ├║─Źastn├şka, ktor├Ż zodvihne telef├│n hlasito spoj├ş so sledovanou osobou. N├ísledne je odoslan├í SMS-ka s CPS s├║radnicami o polohe. Pomocou ÔÇťchytr├ęhoÔÇŁ telef├│nu a aplik├íciou mapy sa d├í zobrazi┼ą, kde sa osoba vy┼żaduj├║ca pomoc nach├ídza.

Jednoduch├ę, mal├ę zariadenie ur─Źen├ę predov┼íetk├Żm na privolanie pomoci osamel├Żm chor├Żm ─żu─Ćom. GPS ST207 vie pod─ża satelitov lokalizova┼ą, kde sa nach├ídza. Toto je ve─żmi dobre vyu┼żite─żn├ę najm├Ą pri za─Ź├şnaj├║cej Alzheimerovej chorobe.

 

mapka

Pr├şklad: aplik├ícia Mapy v Smartf├│ne n├ím ukazuje, ┼że dohliadan├í osoba je v susednom dome cca. 20m od n├ís.

 

SOS GPS tla─Źidlo

zni┼żuje riziko neskoro privolanej pomoci na minimum, prin├í┼ía nez├ívislos┼ą a umo┼ż┼łuje na─Ćalej nie len zotrva┼ą vo svojom prirodzenom dom├ícom prostred├ş, ale chodi┼ą aj na vych├ídzky. Rodina bude ma┼ą v┼żdy inform├íciu o tom, kde sa nach├ídza ich rodinn├Ż pr├şslu┼ín├şk. M├┤┼że sa s n├şm kedyko─żvek kontaktova┼ą (tla─Źidlo obsahuje hlasit├║ hovorov├║ s├║pravu typu handsfree). Zariadenie obsahuje tla─Źidlo SOS, ktor├ę postupne obvol├íva tri ulo┼żen├ę ─Ź├şsla. Prv├ęho ├║─Źastn├şka, ktor├Ż zodvihne telef├│n hlasito spoj├ş so sledovanou osobou. N├ísledne je odoslan├í SMS-ka s GPS s├║radnicami o polohe. Pomocou ÔÇťchytr├ęhoÔÇŁ telef├│nu a aplik├íciou mapy sa d├í zobrazi┼ą, kde sa osoba vy┼żaduj├║ca pomoc nach├ídza.

GPS ST207b

Tento z├íznam bol publikovan├Ż v Predaj v molom . Ulo┼żi┼ą odkaz do z├ílo┼żiek.