UNISEP  alarm Zahorska Bystrica Servis - UNISEP
1. januára 2017

Servis

UPOZORNRNIE! Ak nie ste n├í┼í zmluvn├Ż z├íkazn├şk, obozn├ímte sa pros├şm pred zavolan├şm s cenn├şkom servisn├Żch slu┼żieb pre nezmluvn├Żch z├íkaz├şkov.

Telefonick├ę nahlasovanie po┼żiadavky mus├ş by┼ą vykonan├ę z identifikovate─żn├ęho telef├│nneho ─Ź├şsla (nie utajen├ęho).
Na volania z utajen├ęho telef├│nneho ─Ź├şsla dispe─Źer ani technik nie s├║ povinn├Ż reagova┼ą!
Nahlasovanie po┼żiadavky na servisn├║ slu┼żbu sa vykon├í telefonicky : V pracovnom ─Źase (Po. – Pi.) 07:30 a┼ż 16:00 na ─Ź├şsle tel. 0903 715692 po pracovnom ─Źase (So.,Ne.,Sv.,Dpp.) 16:00 a┼ż 07:30 na ─Ź├şsle tel. 0903 435692.

A) Zmluvn├Ż servis

Syst├ęm elektrickej zabezpe─Źovacej signaliz├ície (─Ćalej len EZS) je zariadenie s dlhoro─Źnou ┼żivotnos┼ąou. Bezprobl├ęmov├í a spo─żahliv├í prev├ídzka v┼íak predpoklad├í ur─Źit├║ ├║dr┼żbu a kontrolu. Z├íkladn├í ├║dr┼żba a kontrola je ┼ípecifikovan├í v u┼ż├şvate─żskom n├ívode a v n├ívodoch od jednotliv├Żch komponentov EZS. Tieto n├ívody samozrejme predpokladaj├║ ur─Źit├║ manu├ílnu zru─Źnos┼ą a hlavne chu┼ą a ─Źas sa nie─Źomu podobn├ęmu venova┼ą. Niektor├ę sk├║┼íky a nastavenia nie s├║ u┼ż├şvate─żovi pr├şstupn├ę (napr. servisn├ę programovanie, komunik├ítor na pult centralizovanej ochrany, vysiela─Ź na PCO). Pravidelnou kontrolou a ├║dr┼żbou zariaden├ş EZS sa predch├ídza pr├şpadn├Żm ┼íkod├ím na majetku sp├┤soben├Żch ich nespr├ívnou funkciou. Pravideln├ę ro─Źn├ę kontroly vykonan├ę odbornou in┼ítala─Źnou firmou doporu─Źuj├║ v┼íetci v├Żrobcovia EZS, prev├ídzkovatelia PCO a v├Ą─Ź┼íina pois┼ąovn├ş. D┼ła 1. janu├íra 2006 nadobudol ├║─Źinnos┼ą z├íkon ─Ź. 473/2005 Z. z. o s├║kromnej bezpe─Źnosti, definuje s├║kromn├║ bezpe─Źnos┼ą ako poskytovanie s├║kromnej bezpe─Źnostnej slu┼żby alebo poskytovanie technickej slu┼żby. Technick├║ slu┼żbu m├┤┼że prev├ídzkova┼ą fyzick├í osoba alebo pr├ívnick├í osoba len na z├íklade licencie na prev├ídzkovanie technickej slu┼żby (licencia). Povinnos┼ąou prev├ídzkovate─ża technickej slu┼żby pri dod├ívke, mont├í┼żi a servise zabezpe─Źovacieho zariadenia je aj uzatvori┼ą so z├íkazn├şkom p├şsomn├║ zmluvu o poskytovan├ş technickej slu┼żby a vies┼ą o tom evidenciu v zmysle ┬ž 14 vyhl├í┼íky ─Ź.634 Ministerstva vn├║tra Slovenskej republiky.

Pon├║kame dva produkty servisnej starostlivosti, zak├║pen├şm hociktor├ęho z nich budete zaraden├Ż do syst├ęmu pravidelnej starostlivosti o V├í┼í bezpe─Źnostn├Ż syst├ęm:

Z├íkladn├Ż servis EZS, jedn├í sa o servisn├║ ─Źinnos┼ą s v├Żjazdom technika po─Źas be┼żnej pracovnej doby do 4 hod├şn od nahl├ísenia. Jeden v├Żjazd zdarma, ostatn├ę za ├║hradu.

24-hodinov├Ż servis EZS, jedn├í sa o servisn├║ ─Źinnos┼ą s v├Żjazdom technika v ak├║ko─żvek dobu do 4 hod├şn od nahl├ísenia. V┼íetky v├Żjazdy na odstr├ínenie poruchov├ęho stavu s├║ v cene. Cena za slu┼żbu mimo zmluvn├ę dojednanie (napr. nastavenie ─Źasu, zmena parametrov syst├ęmu, asistencia pri zmene ovl├ídac├şch k├│dov, ├║prava sn├şma─Źov z d├┤vodu zmeny v interi├ęri, at─Ć.) sa riadi cenn├şkom za nezmluvn├Ż servis so z─żavou dohodnutou v zmluve.

Vypo─Ź├ştajte si cenu za zmluvn├Ż servis.

B) Nezmluvn├Ż servis

Ponuka plat├ş len v pr├şpade, ┼że m├íme voln├ę kapacity a syst├ęm na ktor├Ż ┼żiadate servis je v na┼íej ponuke. Moment├ílne poskytujeme :1. Servis v porad├ş term├şn servisn├ęho z├ísahu je vopred dohodnut├Ż v pracovnom ─Źase (Po. – Pi.) 07:30 a┼ż 16:00.

2. Servis mimo poradia term├şn servisn├ęho z├ísahu nie je vopred dohodnut├Ż, alebo je po pracovnom ─Źase (So.,Ne.,Sv.,Dpp.) od 16:00 do 22:00.

3. No─Źn├Ż servis servisn├Ż z├ísah v ─Źase od 22:00 do 7:3

4. Funk─Źn├í sk├║┼íka PSN (EZS) vykon├íva sa pri podozren├ş u┼ż├şvate─ża z nespr├ívnej ─Źinnosti PSN (EZS).

5. Odborn├í kontrola a sk├║┼íka PSN (EZS) odpor├║─Źame vykona┼ą raz za 12 mesiacov (norma toleruje 24 mesiacov).
Ceny t├Żchto slu┼żieb :

Servis v porad├ş (ka┼żd├í na─Źat├í hodina, alebo v├Żjazd technika) 40,- ÔéČ
Servis mimo poradie (ka┼żd├í na─Źat├í hodina, alebo v├Żjazd technika) 50,- ÔéČ
No─Źn├Ż servis od 22:00 do 7:30 (ka┼żd├í na─Źat├í hodina, alebo v├Żjazd technika) 80,- ÔéČ
Funk─Źn├í sk├║┼íka PSN pod─ża STN P CLC/TS 50131-7 (od po─Źtu komp.) od 39,80 ÔéČ do 169,30 ÔéČ info tel.
Ro─Źn├í kontrola a sk├║┼íka PSN pod─ża STN P CLC/TS 50131-7(od po─Źtu komp.) od 63,10 ÔéČ do 215,80 ÔéČ info tel.
Ku ka┼żdej tejto slu┼żbe ├║─Źtujeme prepravn├ę v Bratislave, pau┼í├íl 5,00 ÔéČ
Prepravn├ę mimo Bratislavu kilometre k objektu a nazad 0,50 ÔéČ za km

Uveden├ę ceny s├║ bez DPH a uhr├ídzaj├║ sa v hotovosti po vykonan├ş servisn├ęho z├ísahu na z├íklade servisn├ęho listu ako z├ílohov├í platba. Da┼łov├Ż doklad bude doru─Źen├Ż osobne alebo po┼ítou v z├íkonom stanovenej lehote.

Nezabudnite!

V┼íetky ceny s├║ bez DPH. Nahlasovanie po┼żiadavky u oboch typov servisn├Żch slu┼żieb sa vykon├í telefonicky:V pracovnom ─Źase (Po. – Pi.) 07:30 a┼ż 16:00 na ─Ź├şsle tel. 0903 715692

po pracovnom ─Źase (So.,Ne.,Sv.,Dpp.) 16:00 a┼ż 07:30 na ─Ź├şsle tel. 0903 792437 (len pre zmluvn├Żch z├íkazn├şkov).

UPOZORNENIE! Telefonick├ę nahlasovanie po┼żiadavky mus├ş by┼ą vykonan├ę z identifikovate─żn├ęho telef├│nneho ─Ź├şsla (nie utajen├ęho).

Na volania z utajen├ęho telef├│nneho ─Ź├şsla dispe─Źer ani technik nie s├║ povinn├Ż reagova┼ą!