UNISEP  alarm Zahorska Bystrica Pohybov├ę detektory PARADOX - UNISEP

Pohybov├ę detektory PARADOX

PARADOX PRO 476+ – ve─żmi kvalitn├Ż infradetektor pre slu─Źkov├ę ├║stredne.

V─Ćaka automatick├ęmu po─Ź├ştadlu impulzov a teplotnej kompenz├ícii dosahuje optim├ílnu citlivos┼ą na pohyb ─Źloveka a vysok├║ odolnos┼ą vo─Źi p├┤sobeniu ru┼íiv├Żch vplyvov prostredia. Doska je kv├┤li zv├Ż┼íeniu odolnosti osaden├í v plechovom tieniacom kryte. Technick├ę parametre sn├şma─Źa PRO umo┼ż┼łuj├║ aplikova┼ą tento detektor do v├Ą─Ź┼íiny vn├║torn├Żch priestorov. Mimoriadne priazniv├ę ekonomick├ę parametre zasa nach├ídzaj├║ tak├Ż ohlas u investorov, ┼że sa sn├şma─Ź PRO stal na Slovensku jednozna─Źne najpou┼ż├şvanej┼í├şm detektorom z dielne firmy PARADOX.

DG 75 – ve─żmi kvalitn├Ż infradetektor pre slu─Źkov├ę ├║stredne.
Pohybov├Ż detektor so ┼ítvorn├ísobn├Żm prvkom. Tento senzor m├í patentovan├║ technol├│giu digit├ílneho spracovania. Princ├şp digit├ílnej technol├│gie je zalo┼żen├Ż na elimin├ícii anal├│gov├Żch komponentov (zosilova─Źov) medzi senzorom a softwarom pre ─Ćal┼íie digit├ílne spracovanie inform├ície. V├Żvojov├Żmi pracovn├şkmi firmy Paradox bolo n├íjden├ę rie┼íenie pre priame privedenie n├şzko├║rov┼łov├ęho sign├ílu priamo zo senzora do softwarovo riaden├ęho obvodu pre detekciu.
Okam┼żit├Ż digit├ílny prevod sign├ílu priamo zo senzora zabra┼łuje ak├Żmko─żvek strat├ím, zmen├ím alebo skresleniu sign├ílu, pri ─Źom je garantovan├ę viac ako desa┼ąn├ísobn├ę vylep┼íenie rozkladu, dynamiky a pomeru sign├íl / ┼íum.
D├┤myseln├ę rie┼íenie software pre spracovanie sign├ílu zv├Żraz┼łuje re├ílny pohyb a ignoruje falo┼ín├ę poplachov├ę sign├íly.
V─Ćaka svojmu v├Żnimo─Źn├ęho s├║boru vlastnost├ş s├║ digit├ílne detektory firmy PARADOX v popred├ş z├íujmu medzin├írodn├Żch profesion├ílov v oblasti zabezpe─Źenia.

Tento z├íznam bol publikovan├Ż v Alarmy . Ulo┼żi┼ą odkaz do z├ílo┼żiek.