UNISEP  alarm Zahorska Bystrica PCS250 - UNISEP

PCS250

Komunika─Źn├Ż modul GPRS / GSM PCS250 je ─Ćal┼í├şm v├Żvojov├Żm krokom v rie┼íeniach bezdr├┤tovej komunik├ície pre ovl├ídacie panely Paradox. Zabezpe─Źenie spo─żahlivej a r├Żchlej komunik├ície medzi vlastnos┼ąami a ich pr├şslu┼ín├Żmi monitorovac├şmi stanicami je PCS250 d├┤le┼żit├Żm ─Źl├ínkom, ktor├Ż v├ís udr┼żiava v kontakte. Pomocou celul├írnych siet├ş PCS250 nahlasuje automatiza─Źn├Ż softv├ęr monitorovacej stanice prostredn├şctvom dvoch kan├ílov (GPRS / GSM), ─Ź├şm zabezpe─Źuje r├Żchlu, spo─żahliv├║ a stabiln├║ komunik├íciu. PCS250 sa m├┤┼że pou┼żi┼ą ako z├íloha na tradi─Źn├║ pevn├║ linku alebo ako prim├írny komunik├ítor, kde nie je k dispoz├şcii pevn├í linka. Taktie┼ż prid├íva vzdialen├ę mo┼żnosti dom├íceho ovl├ídania do syst├ęmu, ─Źo umo┼ż┼łuje zapnutie / vypnutie funkcie jednoduchou textovou spr├ívou (SMS). C├ştite bezpe─Źne ovl├ídanie v├í┼ího syst├ęmu, nech ste kdeko─żvek.Pozn├ímte sa s mno┼żstvom nov├Żch technol├│gi├ş, modern├Żm dizajnom a modern├Żm hi-tech technol├│giou, modul PCS250 GPRS / GSM Communicator umo┼ż┼łuje dia─żkov├ę ovl├ídanie syst├ęmov Paradox.
pcs250_aPriebe┼żne monitorovan├ę a spo─żahliv├ę spojenie v┼żdy.

Vlastnosti
ÔÇó Kompaktn├Ż, elegantn├Ż dizajn
ÔÇó Okam┼żit├ę zaznamenanie straty kontroly nad panelom
ÔÇó Jednoduch├ę zapnutie / vypnutie syst├ęmu prostredn├şctvom SMS
ÔÇó Nahl├ísenie alarmov odoslan├şm nahran├Żch hlasov├Żch spr├ív a┼ż na 8 telef├│nnych ─Ź├şsel pomocou re┼żimu GSM (CID) volite─żn├ęho paradoxu Plug-in Voice Module (VDMP3)
ÔÇó Nahl├ísi┼ą alarmy textov├Żmi spr├ívami a┼ż na 16 ─Ź├şsiel mobiln├Żch telef├│nov
ÔÇó Jednoduch├í in┼ítal├ícia so 4-vodi─Źov├Żm s├ęriov├Żm pripojen├şm
ÔÇó Volite─żn├í ty─Źov├í ant├ęna m├┤┼że by┼ą in┼ítalovan├í do 18m / 60ft od modulu PCS250 pomocou volite─żn├Żch roz┼í├şren├ş V z├ívislosti od lok├ílnej sily sign├ílu
ÔÇó Zv├Ż┼íte vzdialenos┼ą medzi panelom a modulom PCS250 pomocou prepojenia RS485 (re┼żim GSM iba cez elektronick├║ zbernicu). Aby ste to dosiahli, mus├ş by┼ą na strane panelu pridan├Ż modul CVT485
ÔÇó V re┼żime GPRS s├║ spr├ívy zabezpe─Źen├ę 128-bitov├Żm (MDS) a 256-bitov├Żm (AES) ┼íifrovan├şm

Prednosti
ÔÇó Hl├ísenie na centr├ílnu stanicu prostredn├şctvom GRPS a / alebo GSM
PSC250 poskytuje spr├ívy GPRS a / alebo GSM vo v┼íetk├Żch komunika─Źn├Żch form├ítoch podporovan├Żch panelom Paradox.
ÔÇó Upgrade firmv├ęru cez GPRS alebo on-site
Pri pripojen├ş k slu┼żbe GPRS m├┤┼że by┼ą zariadenie PSC250 inov├íciou nain┼ítalovan├ę na dia─żku alebo na mieste prostredn├şctvom po─Ź├şta─Źa s pripojen├şm na internet prostredn├şctvom aplik├ície InField.
ÔÇó Pou┼żite SMS na hl├ísenie udalost├ş a vzdialen├ę riadenie syst├ęmu
PCS250 automaticky posiela SMS textov├ę spr├ívy a┼ż na 16 ─Ź├şsiel mobiln├Żch telef├│nov, ktor├ę zobrazuj├║ povahu udalosti alebo probl├ęmy. Spr├ívy obsahuj├║ popis udalost├ş, n├ízov lokality, d├ítum, ─Źas a v┼íetky priraden├ę ┼ít├ştky, ako s├║ oblasti, z├│ny a s├ęriov├ę ─Ź├şsla. Popisy udalost├ş s├║ preddefinovan├ę v module PCS250 a s├║ k dispoz├şcii vo viacer├Żch jazykoch, ktor├ę si vyber├║ in┼ítalat├ęri.
ÔÇó Doh─żad nad komunik├íciou ovl├ídacieho panela
PCS250 poskytuje nieko─żko mo┼żnost├ş kontroly, aby ste zaistili, ┼że vy alebo monitorovacie stanice ste zistili probl├ęmy, ako je strata slu┼żby GSM alebo strata komunik├ície s ovl├ídac├şm panelom v re┼żime GSM.

Tento z├íznam bol publikovan├Ż v Alarmy . Ulo┼żi┼ą odkaz do z├ílo┼żiek.