UNISEP  alarm Zahorska Bystrica MG5050 - UNISEP

MG5050

Hybridn├í zabezpe─Źovacia ├║stred┼ła.
mg5050inbox.gif, 22kB
MAGELLAN ÔÇô je u┼ż├şvate─żsky pr├şvetiv├í hybridn├í ├║stred┼ła s mo┼żnos┼ąou pou┼żi┼ą dr├┤tov├ę komponenty a s├║─Źasne bezdr├┤tov├ę moduly. To umo┼ż┼łuje nain┼ítalova┼ą najpotrebnej┼íie z├íkladn├ę zabezpe─Źenie klasickou dr├┤tovou technol├│giou a nesk├┤r syst├ęm pohodlne roz┼í├şri┼ą o bezdr├┤tov├ę komponenty bez potreby budovania k├íblov├Żch tr├ís ÔÇô skvel├í mo┼żnos┼ą pre novostavby. Popla┼ín├ę ├║stredne MAGELLAN s├║ ur─Źen├ę na ochranu objektov strednej ve─żkosti ako rodinn├ę domy, kancel├írie, at─Ć. a dok├í┼żu zladi┼ą aj n├íro─Źnej┼íie po┼żiadavky na bezpe─Źnos┼ą a z├írove┼ł aj komfort cez kl├ívesnice LCD displayom, ktor├ę poskytuj├║ bohat├ę inform├ície o udalostiach. Podpora GSM/GPRS modul PCS-200 Bezdr├┤tov├í ├║stred┼ła Paradox MG5050 m├í 32 bezdr├┤tov├Żch z├│n, ─Źo plne sta─Ź├ş na plnohodnotn├ę zabezpe─Źenie napr├şklad kancel├írie, bytu ─Źi rodinn├ęho domu. V├Żhodou bezdr├┤tov├ęho syst├ęmu Magellan je mo┼żnos┼ą doplnenia syst├ęmu o 10 dr├┤tov├Żch z├│n, ─Ćal┼íie moduly a jednoduch├ę programovanie z kl├ívesnice alebo softv├ęrom WinLoad. Syst├ęm umo┼ż┼łuje spusti┼ą nov├Ż re┼żim StayD. V─Ćaka tejto funkcii m├┤┼żete Vy i cel├í Va┼ía rodina v pokoji spa┼ą a zabezpe─Źovac├ş syst├ęm Magellan sa postar├í o Va┼íe bezpe─Źie. ├Üstred┼ła a cel├Ż bezdr├┤tov├Ż zabezpe─Źovac├ş syst├ęm sa ovl├ída pomocou LED kl├ívesn├şc MG32LED , MG10LED a LCD kl├ívesn├şc MG32LCD, ktor├Żch m├┤┼że by┼ą pripojen├ę celkovo a┼ż 15. Je mo┼żn├ę tie┼ż pou┼żi┼ą bezdr├┤tov├║ kl├ívesnicu MG32LRF.
Vlastnosti:

ÔÇó rovnak├í u┼ż├şvate─żsk├í obsluha ako popul├írne ├║stredne SPECTRA SP
ÔÇó 32 r├ídiov├Żch slu─Źiek
ÔÇó 10 dr├┤tov├Żch slu─Źiek priamo na doske
ÔÇó ─Ćal┼íie slu─Źky mo┼żno transformova┼ą na dr├┤tov├ę pomocou modulov ZX8
ÔÇó podpora a┼ż 2 r├ídiov├Żch repeaterov RPT1
ÔÇó 4 bezdr├┤tov├ę sir├ęny SR150
ÔÇó 8 bezdr├┤tov├Żch a 15 dr├┤tov├Żch kl├ívesn├şc
ÔÇó LCD kl├ívesnice v sloven─Źine
ÔÇó delite─żnos┼ą na dve nez├ívisl├ę ─Źasti
ÔÇó 32 u┼ż├şvate─żsk├Żch k├│dov
ÔÇó 32 dia─żkov├Żch ovl├ída─Źov (REM1, REM15, REM2, REM3)
ÔÇó 256 udalost├ş v pam├Ąti
ÔÇó 4 v├Żstupy PGM na doske, max.16 (2WPGM)
ÔÇó re┼żim ochrany StayD, ktor├Ż chr├íni 24 hod├şn denne
ÔÇó digit├ílny komunik├ítor na PCO (3 ─Ź├şsla)
ÔÇó podpora GSM/GPRS modulu PCS200
ÔÇó podpora telef├│nneho hlasov├ęho modulu VDMP3 (5 ─Ź├şsiel)
ÔÇó podpora internetov├ęho modulu IP100 (obsluha, kontrola, e-maily)
ÔÇó ├║stred┼ła MAGELLAN MG 5050 je certifikovan├í na NB├Ü
Klávesnice:

Elegantn├í a ─żahko ovl├ídate─żn├í LCD kl├ívesnica umo┼ż┼łuje jednoduch├Ż pr├şstup ku v┼íetk├Żm bezpe─Źnostn├Żm funkci├ím syst├ęmu. Pomocou tejto kl├ívesnice mo┼żno syst├ęm jednoducho a r├Żchlo ovl├ída┼ą, preh─żadne zobrazova┼ą inform├ície o stave syst├ęmu a modifikova┼ą parametre a funkcie syst├ęmu. Displej sa 32 znakmi zobrazuje v┼íetky z├íkladn├ę stavy a napoved├í postupy ovl├ídanie syst├ęmu.
k32LCD+obe
Ka┼żd├║ kl├ívesnicu v syst├ęme mo┼żno modifikova┼ą pod─ża aktu├ílnych po┼żiadaviek, vypl├Żvaj├║cich z umiestnenia kl├ívesnice v objekte. Jeden syst├ęm m├┤┼że by┼ą tak ovl├ídan├Ż z viac kl├ívesn├şc, kde ka┼żd├í kl├ívesnica m├┤┼że ma┼ą odli┼ín├ę mo┼żnosti ovl├ídania (pridelenie podsyst├ęmy, mo┼żnos┼ą zobrazenia stavu).

Pomocou tejto LCD kl├ívesnice K32LCD + m├┤┼że by┼ą ovl├ídan├Ż syst├ęm MG5000, MG5050 a Spectra SP s├ęria.
Vlastnosti:

ÔÇó 32 znakov pre popis jednotliv├Żch parametrov
ÔÇó Modr├Ż podsvit LCD
ÔÇó Zobrazovanie v sloven─Źine (editovate─żn├ę)
ÔÇó Mo┼żnos┼ą priradenia jedn├ęho alebo viacer├Żch podsyst├ęmov
ÔÇó 1 z├│na a jedno PGM (obmedzen├í tabu─żka PGM udalosti)
ÔÇó Nez├ívisl├ę nastavenie zvonkohry
ÔÇó 14 jednodotykov├Żch tla─Źidiel
ÔÇó 3 vstavan├ę panick├ę poplachy
ÔÇó Nastavite─żn├ę podsvietenie, kontrast a r├Żchlos┼ą prep├şnania zobrazenie

TM70 Dotyková klávesnica

Dotykov├í farebn├í grafick├í LCD zbernicov├í kl├ívesnica, farebn├Ż ┼íirokouhl├Ż displej s vysok├Żm rozl├ş┼íen├şm 800├Ś480, uhloprie─Źka 18.0cm, programovate─żn├ę n├ízvy pre z├│ny, podsyst├ęmy, u┼ż├şvate─żov a PGM v├Żstupy, slot na extern├║ pam├Ą┼ąov├║ SD kartu pre nahr├ívanie vlastn├Żch t├ęm a zvukov, fotografi├ş pre pou┼żitie s funkciou slide show a pre moderniz├íciu firmware. Vstavan├Ż senzor pre meranie, zobrazenie vn├║tornej teploty a vlhkosti, mo┼żnos┼ą pripojenia extern├ęho teplotn├ęho senzora (DNE-TMP) pre vonkaj┼íiu teplotu. V preveden├ş biela farba. Kl├ívesnica podporuje ├║stredne SPECTRA, MAGELLAN a EVO.
TM70
Vlastnosti:

displej 7ÔÇ│ VIVID farebn├Ż dotykov├Ż, rozl├ş┼íenie 800 x 480,
rozmery klávesnice 17.7 x 11.4 x 1.5 cm
vn├║torn├Ż teplotn├Ż senzor a mo┼żno pripoji┼ą vonkaj┼í├ş
kompatibilita EVO V2,16 a vyššie, MG/SP V4,72 a vyššie

TM50 Dotyková klávesnica

Dotykov├í farebn├í grafick├í LCD zbernicov├í kl├ívesnica, farebn├Ż ┼íirokouhl├Ż displej s uhloprie─Źkou 12.7cm, programovate─żn├ę n├ízvy pre z├│ny, podsyst├ęmy, u┼ż├şvate─żov a PGM v├Żstupy, slot na extern├║ pam├Ą┼ąov├║ SD kartu pre nahr├ívanie vlastn├Żch t├ęm, fotografi├ş pre pou┼żitie s funkciou slide show a pre moderniz├íciu firmware. Vstavan├Ż senzor pre meranie, zobrazenie vn├║tornej teploty a vlhkosti, mo┼żnos┼ą pripojenia extern├ęho teplotn├ęho senzora (DNE-TMP) pre vonkaj┼íiu teplotu. V preveden├ş ─Źiernom, bielom, bielo/striebornom a ─Ćal┼í├şch farb├ích. Kl├ívesnica podporuje ├║stredne SPECTRA, MAGELLAN a EVO.

TM50wh1
Vlastnosti:

displej 5ÔÇ│ farebn├Ż dotykov├Ż, rozl├ş┼íenie 480 x 272,
rozmery kl├ívesnice 14.4 ├Ś 9.6 ├Ś 1.4 cm
vn├║torn├Ż teplotn├Ż senzor a mo┼żno pripoji┼ą vonkaj┼í├ş
kompatibilita EVO V2,16 a vyššie, MG/SP V4,72 a vyššie

Syst├ęm sa d├í vybudova┼ą aj ako ─Źisto bezdr├┤tov├Ż. Umo┼ż┼łuj├║ bezdr├┤tov├ę komponenty PARADOX ako s├║ sn├şma─Źe pohybu, sn├şma─Źe otvorenia dver├ş a okien, detektory dymy, kl├ívesnice, sir├ęny a in├ę. ├Üstredne MAGELLAN s├║ vybaven├ę digit├ílnym komunik├ítorom na PCO (pult centr├ílnej ochrany), ktor├Ż vyu┼ż├şva pevn├║ telef├│nnu linku.
V pr├şpade, ┼że linka nie je k dispoz├şcii m├┤┼żme pou┼żi┼ą:
GSM komunik├ítor PCS250. Ktor├Ż m├í aj ─Ćal┼íie skvel├ę vlastnosti.
LAN komunik├ítor IP150. Ovl├ídanie syst├ęmu programom iParadox (iOS, Android).