UNISEP  alarm Zahorska Bystrica Alarm pre inteligentn├Ż dom - UNISEP

Alarm pre inteligentn├Ż dom

Elektrick├Ż zabezpe─Źovac├ş syst├ęm ÔÇô alarm: poskytuje automatiz├ícii inform├ície, ako stav pohybov├Żch detektorov, stav alarmu (str├í┼żi/nestr├í┼żi) at─Ć. Syst├ęmy s├║ navz├íjom prepojen├ę Integra─Źn├Żm modulom. Detektory pohybu sa bud├║ vyu┼ż├şva┼ą v odk├│dovanom aj zak├│dovanom stave. V odk├│dovanom stave na zap├şnanie osvetlenia na chodb├ích, v zak├│dovanom na str├í┼żenie. Inteligentn├Ż syst├ęm bude informovan├Ż o stave alarmu.

Zmyslom syst├ęmovej elektroin┼ítal├ície, ozna─Źovanej aj ako inteligentn├í elektroin┼ítal├ícia, je prepoji┼ą technol├│gie v rodinnom dome s cie─żom zjednoti┼ą a u─żah─Źi┼ą ich ovl├ídanie. Prep├íjaj├║ sa svetl├í, z├ísuvky, ┼żal├║zie, vykurovania, br├íny, alarmy, zavla┼żovaniaÔÇŽ

PRT3
Integra─Źn├Ż a tla─Źov├Ż modul APR PRT3 pripojen├Ż na BUS zbernice ├║stredn├ş DIGIPLEX EVO umo┼ż┼łuje na─Ź├ştanie jednotliv├Żch stavov ├║stredne a z├írove┼ł jej ovl├ídanie pomocou univerz├ílnych pr├şkazov a znakov ASCI / E-BUS. T├íto funkcia modulu umo┼ż┼łuje vyu┼ż├şva┼ą ├║stredne DIGIPLEX EVO k integr├ícii do in├Żch nadstavbov├Żch a SW syst├ęmov a z├írove┼ł spolupracova┼ą s ─Ćal┼í├şmi technol├│giami v objekte, napr .: EPS, CCTV, doch├ídzkov├ę syst├ęmy a pod. Nedoch├ídza k ┼żiadnemu zv├Ż┼íeniu zranite─żnosti ├║stredne, zost├íva zachovan├í integrita a uzavretos┼ą EZS ako celku. Modul je mo┼żn├ę ─Ćalej pripoji┼ą k paralelnej alebo s├ęriovej tla─Źiarni a v spojen├ş s po─Ź├şta─Źom umo┼ż┼łuje pren├í┼ía┼ą do PC v┼íetky udalosti vzniknut├ę v syst├ęme.

Zoznam syst├ęmov dom├ícej automatiz├ície spolupracuj├║cich cez APR PRT3:

LOXONE s modulom RS232 Extension
Crestron s modulmi Sator
Tecomat Foxtrot, modul CP-1000
SAVANT